E-Hentai User Gallery System/Ukrainian

From EHWiki
Jump to navigationJump to search

Система галерей E-Hentai це одна з основних систем E-Hentai де користувачі можуть додавати зображення у вигляді галерей користувача.

Галереї E-Hentai з ввімкненою функцією розширеного пошуку

Перегляд

  • Головна сторінка відображається з затримкою на 4 години для незареєстрованих користувачів.
  • Галереї позначаються n.gif якщо вони не були якщо їх не бачили з часу останнього візиту (потрібно 30+ хвилин не переглядати будь-які галереї).

За замовченням

Нижче наведені стандартні параметри які можна збільшити придбавши Hath Perks.

Налаштування Кількість Максимум Hath Perk
Результатів пошуку на сторінку 25 200 Paging Enlargement
Рядків мініатюр на сторінку 4 40 More Thumbs
Розмір зображення 1280x Оригінальний розмір Source Nexus (Також можна ввімкнути вручну)

Реклама на сайті

На сайті відображається до 4 оголошень на головній сторінці та 2 при перегляді галереї. Вони розташовані на верхній і нижній частині сторінки з ще 2 по обидві сторони від пошукового інтерфейсу. Ці оголошення можна відключити в налаштуваннях за допомогою Hath Perk'а Ads-Be-Gone або придбавши Срібну зірку.

Хоткеї галерей

Наступні хоткеї можуть бути використані при перегляді зображень.

Функція Хоткей
Стрілка Numpad Letter Extra
Попередня сторінка 4 A
Наступна сторінка 6 D Spacebar
Прокрутити вгору 8 W ⇧Shift+Spacebar
Прокрутити вниз 2 S
Оновити зображення 5 R

Створення галерей

Користувачі можуть завантажувати публічні та приватні галереї щоб простіше підтримувати та ділитись контентом з іншими людьми. Система генерує BBCode і CSS-скіни HTML для прямого включення в якості зовнішніх галерей, а також може хостити кастомні галереї для користувача локально. Все, що необхідно це зареєструвати E-Hentai Forums акаунт. 'Радимо прочитати керівництво, перш ніж створювати будь-які галереї.'

Категорії Галерей

Є 11 категорій для галерей, щоб позначити їх зміст.

Підсистеми галерей E-Hentai системи

Bounty

Стимулює користувачів допомагати іншим в пошуку, перекладі, редагуванні та децензуруванні матеріалів які можуть бути розміщені в галереяї Надає користувачам прямий стимул, щоб допомогти іншим користувачам в пошуку, переклад, редагування, або decensoring матеріал, який може бути розміщений в галереях або через інші середовища.

Коментування галерей

Дозволяє користувачам залишати корисні коментарі в галереях та голосувати за існуючі коментарі.

Опис Галереї

Завантажувачі можути надавати опис своїх галерей щоб в подальшому допомогти інформувати користувачів про їхній зміст.

Doggie Bag

Засіб для завантаження заархівовані версії галерей за окрему плату, в кредитах або GP.

EHTracker

Трекер для завантаження торрентів користувачами щоб забезпечити альтернативні засоби завантаження галерей.

Викреслювання

Форма модерації галерей яка дозволяє користувачам звертатися з клопотанням про видалення галереї зі списку галерей, в першу чергу щодо дублікаів та гірших копій вже завантажених галерей.

Favorites

Дозволяє користувачам зберігати будь-яку кількість галерей в персональний список. Вони можуть бути відсортовані за допомогою обраних користувачем кольорів / імен та дати розміщення або дати, коли галерею було додано в обране.

My Galleries

Дозволяє користувачам управляти і підтримувати власні галереї, в тому числі категоризацію і сортування своїх галерей всередині з папками.

My Home

Місцезнаходження інформації стосовно власної активності користувача в галереях. Включає перегляди та статитику хітів, владу, налаштування та історії.

Рейтинг

Дозволяє користувачам оцінювати галереї за 10-бальною шкалою. Сукупний рейтинг галереї можна переглядати в списку галереї, а також в самій галереї.

Перейменування

Форма модерації галерей яка дозволяє користувачам звертатися з клопотанням про перейменування галереї.

Повідомити

Форма модерації галерей яка дозволяє користувачам звертатися з клопотанням про видалення галерей; може бути використана тільки в разі серйозних порушень правил. Не має використовуватися в якості заміни Викреслювання.

Пошук

Двигун внутрішнього пошуку для знаходження галереї на основі різних властивостей, таких як теги.

Помітити теги

Дозволяє користувачам вказувати вміст і інші властивості галереї, такі як її автор, мова, основні фетиші, символи і т.д. Радимо прочитати керівництво, перш ніж позначати теги.

Топлісти

Списки які наочно демонструють користувачів які роблять найбільший внесок в галереъ різними способами. Існує 7 категорій: індивідуальні галереї, завантажувачі, теггери, Hentai@Home, EHTracker, прибирання, а також рейтинг і рецензування.

Альтернативні режими перегляду

Низькоякісні галереї

Дружній для мобільних підхід з меньшими зображеннями та спрощенним інтерфейсом.

Multi-Page Viewer

Дозволяє більш швидке завантаження галереї за допомогою завантаження зображень у фоновому режимі і дозволяє безперервну прокрутку. Використання цього режиму вимагає Multi-Page Viewer Hath Perk або Золоту Зірку.